28

Thursday, September

Skuteczne pozycjonowanie stron Poznań

Jak pozyskać dodatkowe pieniądze do domowego budżetu będąc mamą
 /  / Jak pozyskać dodatkowe pieniądze do domowego budżetu będąc mamą
Jak pozyskać dodatkowe pieniądze do domowego budżetu będąc mamą

Jak pozyskać dodatkowe pieniądze do domowego budżetu będąc mamą

Byłaś w ciąży i już urodziłaś . To jest czynnik, przez który aktualnie nie pracujesz. Często jest to także motyw dla którego potencjalny pracodawca nie chce Cię zatrudnić. Nie oszukujmy się – Twoja ukochana kruszynka – to spore problemy dla pracodawcy. Mimo wielu udokumentowanych badań – że matka pracuje bardziej efektywnie – pracodawcy dalej myślą stereotypowo. Masz noworodka – dziecko będzie chorować – a to oznacza Twoją nieobecność w pracy – czyli zmniejszenie dochodów dla pracodawcy.
Inna sytuacja – Byłaś w ciąży i już urodziłaś – a przed narodzinami dziecka pracowałaś. Teraz jesteś na urlopie wychowawczym i pieniądze z tego tytułu wypłaca Ci Urząd Miasta czy Gminy. Nawet jeśli dostajesz świadczenia rodzinne na dziecko – to i tak są one bez porównania mniejsze od Twoich zarobków (jakie by one nie były). A przecież jesteś MATKĄ – Twoja rodzina jest większa – potrzebujesz więcej środków finansowych, aby zapewnić optymalny rozwój Twojemu dziecku. A tymczasem Twoje rodzicielstwo – przyczyniło się do drastycznego spadku dochodów Twojej rodziny.
Oczywiście w tej sytuacji możesz złorzeczyć na państwo …. Ale to i tak niczego nie zmieni. Z tego powodu środków finansowych, w portfelu Ci nie przybędzie.
Możesz też zastanowić się jak zarobić dodatkowe pieniądze dla Twojej rodziny – nawet w sytuacji w jakiej się teraz znalazłaś. Możesz podjąć dodatkową pracę na katalogach – jako konsultantka. Jest wiele firm oferujących zarabianie właśnie w ten sposób – ja osobiście polecam firmę Betterware.
Dlaczego Betterware? Ponieważ w katalogu Betterware – nie znajdziesz zwyczajowych kosmetyków. Znajdziesz przydatne produkty dla domu . Znajdziesz tu chemię z górnej półki. Znajdziesz tu różne przedmioty do kuchni, ogrodu, garderoby sprzątania czy poprawiające Twoje zdrowie i urodę. Katalog Betterware ważny w tym miesiącu możesz obejrzeć na stronie www. Przedmioty wytwarzane w Betterware jako konsultantka Betterware kupujesz znacznie taniej dla siebie. Tu już jest pierwszy plus – oszczędzasz pieniądze, które posiadasz i kupujesz rzeczy z katalogu Betterware bez 23% marży. Kolejny plus – to możliwość zarabiania na tych produktach. Możesz udostępniać katalog Betterware znajomym, realizować ich zamówienia i zarabiać na sprzedaży produktów Betterware. W tej pracy – dziecko nie jest żadną przeszkodą. Katalog możesz pokazywać komu chcesz i kiedy chcesz – Ty decydujesz o wszystkim. Od Ciebie zależy również ile pieniędzy zarobisz. Wszystko jest w Twoich rękach. Dołączyć do Betterware możesz wypełniając formularz rejestracyjny przez internet na stronie e-betterware.com.pl

About the author:

Related posts