28

Thursday, September

Skuteczne pozycjonowanie stron Poznań

Kariera w PTW URAN Sp. z o.o
 /  / Kariera w PTW URAN Sp. z o.o
Kariera w PTW URAN Sp. z o.o

Kariera w PTW URAN Sp. z o.o

Kariera w PTW URAN Sp. z o.o

W chwili obecnej PTW URAN Sp. z o.o. jest jedną z większych firm w regionie. Licząca ok. 300 osób kadra przedsiębiorstwa kierowana jest przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów, dysponujących doświadczeniem pracy w branży górniczej. W sposób szczególny dbamy o to, aby nasi pracownicy mieli możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich kwalifikacji. Doceniając codzienny trud naszych pracowników w rozwój przedsiębiorstwa, zapewniamy atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia.

Kogo szukamy?

Poszukujemy pracowników ambitnych i otwartych na nieustanne doskonalenie swoich umiejętności. Szukamy osób, dla których liczy się wysoka jakość pracy, ale również bezpieczeństwo podczas jej wykonywania. Poza niezbędnymi kwalifikacjami zawodowymi, od naszych pracowników oczekujemy również zaangażowania i odpowiedzialności, które przyczynią się do rozwoju naszego przedsiębiorstwa. Obecnie poszukujemy:

GÓRNIKÓW STRZAŁOWYCH

GÓRNIKÓW RABUNKARZY

ŚLUSARZY

ELEKTRYKÓW

PRACOWNIKÓW POMOCY DOŁOWEJ (nie wymagane doświadczenie)

Oferujemy

– atrakcyjne wynagrodzenie
– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– możliwość rozwoju i podnoszenia własnych umiejętności
– wysokie standardy bezpieczeństwa pracy

Rekrutacja nowych pracowników odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-11.00 w biurze firmy (ul. Krasińskiego 29, 41-019 Katowice). Prosimy o przyniesienie dokumentów stwierdzających kwalifikacje, przebyte kursy oraz świadectwa pracy. Dodatkowe informacje dostępne są pod nr tel.: (32) 223-52-35.

słowa kluczowe: firma górnicza uran katowice, uran firma, ptw uran mysłowice, firma uran mysłowice, uran mysłowice oferty pracy

About the author:

Related posts