28

Thursday, September

Skuteczne pozycjonowanie stron Poznań

Outsourcing IT Łódź
 /  / Outsourcing IT Łódź
Outsourcing IT Łódź

Outsourcing IT Łódź

Czy warto kontynuować pracę zdalną?

Zastanawiasz się nad tym, czy warto kontynuować pracę zdalną? Dziś przedstawione zostaną ci argumenty, które pomogą ci się zdecydować
Argumenty za:
1. Wyspani pracownicy
Dzięki temu, że nie trzeba teraz dojeżdżać do pracy, można się lepiej wyspać (szczególnie, jeśli mieszka się daleko od miejsca pracy), co skutkuje większą efektywnością.
2. Niższe koszty
Pewnie wynajmujesz teraz biuro i płacisz za to wiele. Utrzymywanie infrastruktury sieciowej potrzebnej do pracy jest (w większości przypadków) znacznie tańsze niż opłacanie biura, nawet jeśli masz biuro na własność, to sprzedanie go i przeniesienie się na pracę zdalną może wyjść korzystniej, a może nie chcesz zatrudniać kolejnego pracownika, który będzie naprawiał ew. problemy z tą infrastrukturą? W takim razie wynajmij usługi firmy Outsourcingowej IT, która będzie ci pomagać w przystępnej cenie.
Argument przeciw:
1. Pracodawca nie ma kontroli nad pracownikiem, nie może sprawdzać, co on robi, aczkolwiek celem pracy powinien być efekt, a nie droga do niego, a to czy efekt jest, czy go nie ma pracodawca już sprawdzić może.
Jak więc widzicie, praca zdalna ma więcej plusów niż minusów i warto ją kontynuować.
A więc jeśli przekonałeś się, że warto kontynuować pracę zdalną oraz pomóc sobie Outsourcingiem IT, już teraz wpisz w wyszukiwarkę frazę „Outsourcing IT Łódź” lub zmień Łódź na dowolne inne miasto.

About the author:

Related posts